آسودگی خاطر و رضایت علاقه مندان به هوانوردی همواره از اولویت مهرپرداز بوده و هست.

شرایط بازگشت کالا:
تمامی کالاهای مهرپرداز دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و مشمول 7 روز مهلت تست و بازرسی است.
در صورت استفاده از کد تخفیف پس از نهایی کردن خرید، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد.

• اگر کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:
1. حداکثر 7 روز پس از دریافت کالا به مهرپرداز اطلاع داده شود.
2. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا 7 روز نگهداری و از دور ریختن خودداری شود.
3. برچسب زدن، نوشتن توضیحات، آدرس یا پاره کردن و مخدوش کردن جعبه یا کارتن اصلی امکان استفاده از این ضمانت را از بین میبرد.
4. این سرویس اشکال های فنی و ظاهری ( شکستگی خط و خش و مانند آن روی بدنه و قطعات تزئینی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا شده را شامل نمیشود).

• اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد:
1. باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
2. اگر مغایرت بدون از استفاده از کالا قابل مشاهده باشد مثل رنگ و ... باید کالا در شرایط اولیه خود باشد.
3. در صورتی که تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با بازکردن بسته بندی ممکن باشد، نگهداری کارتن و جعبه اصلی الزامیست.

• اگر کالای خریداری شده آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:
1. باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
2. اگر مغایرت بدون از استفاده از کالا قابل مشاهده باشد مثل رنگ و... باید کالا در شرایط اولیه خود باشد.
3. در صورتی که تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با بازکردن بسته بندی ممکن باشد، نگهداری کارتن و جعبه اصلی الزامیست.

• اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:
1. انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق میگیرد که:
الف) باز نشده باشد
ب) هیچگونه دخل و تصرفی در محتوای کالا نشده باشد
ج) باز کردن بسته بندی اولیه، پلمپ، برچسب، و حتی نایلون وکیوم و شیرینک امکان مرجوع کردن را از بین میبرد حتی اگر کالا استفاده نشده باشد.
2. از آنجا که مهرپرداز یک وب سایت خرده فروشی آنلاین است حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است. ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمیشود.)
3. با استناد به بند شماره ی یک برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش تنها در صورتی انجام میگیرد که کالا در شرایط اولیه خود پلمپ + همه ی ملزومات و اقلام همراه ارسال شود، البته کالا هایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم مسائل بهداشتی نمیتوان بازپس داده شوند و از شمول این بند خارج میشوند.
4. هرگونه تغییر در شرایط اولیه ی کالا حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
5. در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

• اگر در اثر حمل و نقل آسیب دیدگی ایجاد شود:
1.باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به شرکت اطلاع داده شود
2. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه ی مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه ی مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده ی شرکت حمل و نقل است و مهرپرداز تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور خسارات را جبران میکند.
3. لازم است کارتن و جعبه ی اصلی محصول نگهداری شود.
4. کالای آسیب دیده و همه ی لوازم جانبی آن باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به شرکت ارسال شود.
5. در صورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد مشتری میتواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت بازگردانده شود.
6. در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر، مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود برای مشتری ارسال میشود، در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد کالای مذبور به مدت یک ماه به صورت امانت در شرکت نگهداری و با انقضای این مدت شرکت در قبال کالا و زیان های وارده یا مفقود شدن آن هیچ مسئولیتی ندارد.

• ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش پوشاک و کفش: 
1. به دلیل رعایت نکات بهداشتی و شخصی و طبیعت خاص فروش اینگونه کالا ها برای استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی مشتری میپذیرد در اولین فرصت و حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت با ذکر شماره پیگیری سفارش به شرکت اطلاع دهد.
2. درخواست مرجوعی تنها در صورتی پذیرفته میشود که کفش یا پوشاک تنها تست شده و در شرایط اولیه و نو باشد.
3. روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.( لباس کودک و نوزاد شامل برگشت نمیشود)

• محاسبه ی هزینه ی ارسال: 
1. اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری توسط کارشناس مربوطه به تایید برسد، هزینه ی ارسال به عهده ی شرکت میباشد.
2. برای واریز هزینه ی پست به مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به مهرپرداز ارسال شود (به همراه تصویری از رسید تهیه و به ایمیل شرکت ارسال شود) 
3. در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت هزینه ی ارسال و دریافت مجدد کالا به عهده ی مشتری میباشد.

• تحویل بوسیله پیک موتوری (ویژه شهر تهران):
1. در صورتی که کالاهای خریداری شده در انبار مرکزی مهرپرداز موجود باشد سفارش شما طبق شرایط زیر پس از تایید کارشناس مربوطه در اولین روز کاری بین ساعت 9 تا 16 بوسیله پیک موتوری ارسال میگردد و حداکثر 2 ساعت بعد به دست شما می رسد.
2. هزینه ی ارسال برای سفارش های کمتر از یک میلیون تومان با توجه به مناطق مختلف محاسبه میشود و برای سفارش های بین 1 تا 1.5 میلیون تومان با 50% تخفیف هزینه پیک و بالای 1.5 میلیون تومان رایگان ارسال میشود.

• تحویل (ویژه شهرستانها):
1.سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از تایید کارشناس مربوطه در اولین روز کاری بین ساعت 9 تا 17 با پست پیشتاز یا پست هوائی ماهکس( به درخواست و هزینه مشتری) ارسال میگردد و بین 1 تا 3 روز کاری  به دست شما خواهد رسید.
2. چنانچه کالاهای خریداری شده نیاز به جمع آوری از شعب دیگر مهرپرداز داشته باشد بازه زمانی ارسال به 5 تا 7 روز افزایش خواهد یافت.
3.هزینه ی ارسال برای سفارش های کمتر از پانصد هزار تومان در سایت محاسبه و نمایش داده میشود و برای سفارش های پانصد هزار تومان یا بیشتر ارسال به صورت رایگان صورت می گیرد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×